Ndrysho kërkimin tuaj
3 shpallje
FOTOGRAFI
Banese ne shitje

BANESË NË SHITJE në Bregun e diellit Lokacioni: afër Royal mall dhe rrugës b, kompleksi Miri...


Publikuar më Jul 01, 2024
Leshohet banesa me qera

Ofrohet për qira një banesë e mrekullueshme me një dhomë gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe tarracë. Banesa...

çmimi  320€

Publikuar më Jun 01, 2024
Prodajem stan u Pristini naselje suncani breg 55+48m2

Opis: Prodaje se stan u Pristini KOJI SE VISE GODINA UNAZAT IZDAJE POD KIRIJU na Suncanom bregu, blok 5,...

çmimi  56000€

Publikuar më May 05, 2024