Ndrysho kërkimin tuaj
19 shpallje
FOTOGRAFI
Leshoje banesen me qira.

Leshoje banesen me qira " te kafet e vogla" Prishtine. Eshte e pershtatshme per zyre-biznes. Me shum...


Publikuar më Apr 11, 2022
Banese me qera

Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e hinta, banesa eshte ne katin e pare eshte e...

çmimi  300€

Publikuar më Apr 02, 2022
Banesa me Qera në Dardani, komplet e Renovuar dhe Mobiluar

Jap me Qera Banesen në Dardani e Mobiluar dhe Renovuar, Dhome gjumi, kuzhina n'damas, dhomë e dites e...

çmimi  300€

Publikuar më Mar 05, 2022
Lëshoj Banesë Me Qira Në Lagjen Dardania

Lëshoj Banesë Me Qira Në Lagjen Dardania Përkatësisht Në Bulevardin ''BILL KLLINTON'' Në Prishtinë Banesa...

çmimi  150€

Publikuar më Feb 17, 2022
Leshohet banesa me qera

Banesa ka: sallon,kuzhinë,koridor,dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar komplet. Ka ujë...

çmimi  250€

Publikuar më Feb 14, 2022
Garsoniere me qera ne ULPIANE

Leshoj Garsonierken me qera ne lagjen Ulpiana. Garsonierka eshte afer fontanes dhe eshte teresisht e...

çmimi  150€

Publikuar më Feb 07, 2022
Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon...

çmimi  160€

Publikuar më Jan 28, 2022
Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon: dhomen e...

çmimi  180€

Publikuar më Jan 28, 2022
Banesa me qira

JEPIM BANESA ME QIRA TE MOBILIARA ME NXEMJE QENDRORE NE QENDER TE FERIZAJT

çmimi  250€

Publikuar më Jan 15, 2022
Leshoj banese me qera

Banesa gjindet prane shkolles Mihal Grameno ne katin e tete dhe eshte e mobiluar.

çmimi  220€

Publikuar më Jan 11, 2022
Banesa Banje e Pejes (me qira)

Leshojmë 2 banesa (apartmente) me qira. Mund të shfrytëzohen për pushime dhe për vizitorë në Banjë të Pejës...


Publikuar më Jan 05, 2022
Leshoj Banes Me Qera

Lëshoj Banesë Me Qira Në Lagjen Dardania Përkatësisht Në Bulevardin ''BILL KLLINTON'' Në Prishtinë Banesa...

çmimi  150€

Publikuar më Dec 18, 2021
leshohet me qira banesa ne ulpiane

leshohet me qira banesa ne ulpiane kati i 5 perballe bustit te henry dunand banesa ka 2 dhoma, kuzhine te...

çmimi  270€

Publikuar më Dec 14, 2021
KODI 016

KODI 016

çmimi  250€

Publikuar më Dec 14, 2021
Banese me qera ne Ulpiane, te fontana

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. Banesa gjendetne katin e trete, ka dy dhoma dhe...

çmimi  230€

Publikuar më Dec 14, 2021
Banesa Banje e Pejes (me qira)

Leshojmë 2 banesa (apartmente) me qira. Mund të shfrytëzohen për pushime dhe për vizitorë në Banjë të Pejës...

çmimi  1€

Publikuar më Dec 10, 2021
leshohet me qira banesa ne ulpiane

leshohet me qira banesa ne ulpiane kati i 5 perballe bustit te henry dunand banesa ka 2 dhoma, kuzhine te...

çmimi  300€

Publikuar më Dec 02, 2021
banese me qera ne qender/te ciri

Leshohet banesa me qera te banesat e cirit- perball drejtorise inspektoratit-20 metra prej QKMFs Banesa...

çmimi  200€

Publikuar më Nov 26, 2021
Banese me qera/Mbrapa AAKs/Ulpiane- Prishtine

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne lagjen Ulpiana ne Prishtine, afer gjelltores te Nazi. Banesa gjendet...

çmimi  220€

Publikuar më Nov 25, 2021