Ndrysho kërkimin tuaj
4 shpallje
FOTOGRAFI
Shitet Shtepia ne Prishtine

Shitet shtepia ne Prishtine. Shtepia eshte 250 metra katror dhe ka oborr 5.8 ari. Garazha me bodrum eshte...


Publikuar më Aug 01, 2023
Shitet Shtepi - Vikendice - Pamje panorame - Prapashtice

Shitet SHTEPIA ne fshatin Prapashtice, 25km nga Prishtina, e cila ka pamje fantastike dhe privatesi. Vila...

çmimi  64500€

Publikuar më Jul 05, 2023
SHES SHTËPINË ME ÇMIM TË VOLITSHËM NË PRIZREN

Shtëpia gjindet në rrugë Sefidin Lajçi 3 në Prizren, 5 min në ecje nga spitali, shkollat fillore, të mesme...

çmimi  140000€

Publikuar më May 19, 2023
SHTËPI NË SHITJE- EXLUZIVE:PAGESA EDHE ME KËSTE

Shitet shtëpia 180m2 banim dhe 236m2 oborr dhe posedon : – 2 Sallona – 1 Kuzhinë – 3 Dhoma gjumi – 2...

çmimi  185000€

Publikuar më May 02, 2023