Ndrysho kërkimin tuaj
3 shpallje
FOTOGRAFI
Shitet parcella ne Shtoj te Ulqinit

Shitet parcella pre 750m2 ose ne parcella nga 250m2 simbas kerkese se te juej Gjindet ne Shtoj te Ulqinit...

çmimi  95€

Publikuar më Jan 04, 2023
Trolli në Sllatinë të Madhe KK F.Kosovë

Shes trollin ne Sllatin te fushe kosoves. Trolli ka dy bunare dhe ujsjellsi afer ,rruga e asfaltume , rryma...

çmimi  4000€

Publikuar më Oct 14, 2022
Trull

Trulli per ndertim 10 ari e gjyse

çmimi  140000€

Publikuar më Aug 22, 2022