truell


Publikuar më Feb 19, 2024 | Numri i Vizitave: 157 | ID: #0658
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Vushtrri
Numëri i telefonit: 00491777465625
Përshkrimi

shes truellin ne fsh vresht e vushtrris ne siperfaqje prej 6.04 ari truelli asht me dokumente te rregullta per gjdo informat dhe te interesuarit let lajmrohen ne tel-vaiber 00491777465625

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ramiz
Emri: 00******** Shfaq telefonin

Shitet trualli

3500€