Ndrysho kërkimin tuaj
6 shpallje
FOTOGRAFI
Kerkoj puntore

Kerkoj 2 puntore ne furre buke per shitje orari I punes 8 ore. Paga sipas marrveshjes. Bregu I Diellit...


Publikuar më Apr 14, 2022
Kerkoj kujdestare per dy te moshuar

Kerkohet nje kujdestare per dy te moshuar ne regjionin e Pejes. Kushtet e kerkuara: Orari i punes porej...


Publikuar më Apr 05, 2022
Ndihmse Pastrimi

Keroj nje Puntore qe mund te mi ndihmoj Nenes ne punet e Shtepis. si Persh. ne Pastrim apo krahim. kush...


Publikuar më Mar 24, 2022
Kamera mini Kamera sigurie pa tel HD 1080P Vizioni i natës DV DVR

Përshkrim: Karakteristikat: Imazh me cilësi të lartë: HD FULL HD 1080P DV DV kompakte dhe portative,...


Publikuar më Feb 08, 2022
ALPHA - E RRIT ORGANIN GJENITAL TE MASHKUJ EDHE 14 CM

Pakoja permean 60 pilula Pihet me 1 got t madhe me uje, 40 min. para se me ia fillue aktivitetin...


Publikuar më Dec 18, 2021
VIMAX - RRITNI ORGANIN GJENITAL EDHE 14 CM

Preferohet përdorimi i kapsulave vimax që të arrihen rezultatet e dëshiruara. – Mosha e përdorimit është...


Publikuar më Dec 17, 2021