Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Dhoma me Qera

45.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Dec, 2016 tek Dhoma për qera

Jap dhoma me qera per studente vajza te lagja spitalit kompleksi Hoxha

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Dhoma me Qera

45.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Nov, 2016 tek Dhoma për qera

Leshoj dhoma me Qera per studente Femra te L.Spitalit,kompleksi HOXHA.Qmimi 45 Euro per person

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj dhoma me qera

40.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Aug, 2016 tek Dhoma për qera

Leshoj dhoma me qera per studente dhe te punesuara te mobiluara dhe me te gjitha kushtet si shtreter,dollap,tavolin,frigorifer,Tv dhe wifi.. Dhomat jane te pershtatshme dhe te banueshme vetem per...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.036455 seconds to load. Memory usage: 5.19 M