Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore

8.00€  | Shqipëri, Fier
Publikuar më 13 Oct, 2017 tek Troje

Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Tokat ndodhet ne fshatin Shtyllas ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit me sipërfaqe 2000 m2 dhe 2535m2 Cmimi 25 Euro m2 i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Toke prej 61 ari ngjitur Spitalit Bahceci

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Oct, 2017 tek Troje

Shitet trualli prej 61 ari e cila gjindet ne rrugen kryesore Prishtin. Shkup .Trualli gjendet ne mes te HiB Petrol dhe spitalit turk Bahceci .Ka dalje drejteperdrejt ne rruge dhe mrapa ka dalje te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten 24 Ari ne Magjistralen Prishtine-Podujev

150,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Oct, 2017 tek Troje

Trualli posedon 24 ari (2400m2) ) hapsir perfekte per banim , i pershtashem per ndertim te ulet, ose ndonje biznis trualli posedin ujin kanalizimin energjin elektrike , ky truall gjendet ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Trualli ne Prishtine

18,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2017 tek Troje

Shitet TRUALLI në Prishtinë Trualli posedon 2 ari (200 m2) hapsirë perfekte për banim , i përshtashëm për ndërtim të ulët, trualli posedon ujin kanalizimin energjin elektrike . Ky...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes token

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Aug, 2017 tek Troje

Shes token fshatin Makovc Prishtine 3hektare32ari me dokumente te gjitha kush mirret ne lidhje me shitjen fiton 2% te interesuarit kontaktoni nr ,viber ,whatsapp.+38649697615

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Trualli 6Ari ne Prishtine

14,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Aug, 2017 tek Troje

Trualli posedon 6 ari (600 m2) hapsir perfekte per banim , i pershtashem per ndertim te ulet. Trualli posedon ujin, kanalizimin, energjinë elektrike. Lokacioni : Rr. Muharrem Fejza , pra ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Aug, 2017 tek Troje

Shes token fshatin Makovc Prishtine 3hektare32ari me dokumente te gjitha kush mirret ne lidhje me shitjen fiton 2% te interesuarit kontaktoni nr ,viber ,whatsapp.+38649697615

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet toka

10.00€  | Shqipëri, Fier
Publikuar më 16 Jul, 2017 tek Troje

Shiten dy pjese toke.Toka 3200M2 ka 28 rrenje ullinje te vitit 1959-1960. 3000M2 Te dy pjeset e tokave ne shitje rrethohen nga Ullishte te pafundme buze rruges.Tokat ndodhet ne Komunen Levan Fshati...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet toka

25.00€  | Shqipëri, Fier
Publikuar më 16 Jul, 2017 tek Troje

Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier Albania . Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Toka me sipërfaqe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes tokë arë bujqësore zone bregetare e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

25.00€  | Shqipëri, Fier
Publikuar më 13 Jul, 2017 tek Troje

Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Tokat ndodhet ne fahatin Shtyllas ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit me sipërfaqe 2000 m2 dhe 2535m2 Cmimi 25 Euro m2 i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet toka ne fshatin Moglice- Gjakove

3,800.00€  | Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 05 Jun, 2017 tek Troje

Shiten 32 ari ne fshatin Moglice afer rruges asfaltuar Gjakove- Raqe. Dokumentacioni eshte i rregullt . Çmimi sipas marrveshjes . Perkthimi menjeher pas Kontrates dhe pageses. Kontakti Fazli...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes 2 hektar tok ne brestovik vitomeric urgjent lir

Kosovë, Pejë
Publikuar më 05 Jun, 2017 tek Troje

Shes tok pjellore ne Vitomeric {Brestovik} Shes Tok qe esht e kulitetit te lart Klasa-1 dhe komplet Rrafsh. Shes tok qe esht vetm 200 metra nga rruga Pej- rozhaj - mbas Hotel Retorant ANTIKA...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Pllac ne Ulqin - Pllazha e Madhe Copa Cabana

45,000.00€  | Ulqin
Publikuar më 30 May, 2017 tek Troje

Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit perballe plazhes madhe Capa Cabana me shtepi te filume deri ne plocen e pare. Shkallet, rryma dhe uji jane te rregulluara. Gjendet nder kishen katolike ne drejtim...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHITEN 4 ARI SOFALI PRISHTINE

77,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 May, 2017 tek Troje

SHITEN 4 ARI TRUALL NE SOFALI PRISHTINE ,TOKA GJINDET MBRAPA ISH SHKOLLES NORMALE TASH UNIVERZITETI AMERIKAN ,VEND I QET DHE IDEAL PER BANIM ,DOKUMENTACIONI I RREGULLT

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

2,000.00€  | Kosovë, Malishevë
Publikuar më 21 May, 2017 tek Troje

Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

2,000.00€  | Kosovë, Klinë
Publikuar më 21 May, 2017 tek Troje

Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

2,000.00€  | Kosovë, Drenas
Publikuar më 21 May, 2017 tek Troje

Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet toka afer Germise / Mundesi ndrrimi (banese, veture)

5,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 May, 2017 tek Troje

Shitet toka ne Prishtine saktesisht te hyrja e Germis rruga e cila eshte asfaltuar ne anen e majt te dergon te toka nga aty jane rreth 700 metra.Eshte toke me shume prespektive. Siperfaqja totale...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Toka ne shitje

Kosovë, Burim
Publikuar më 04 May, 2017 tek Troje

Shitet toka ose ne pllace ne komunen e Istogut afer Resturant Trofta

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.057689 seconds to load. Memory usage: 5.62 M