Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

SKA PENIS TE VEGJEL MA NE KOSOVE

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 21 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Deshironi te beheni burr i vertet, ateher pse ju mos te beheni burre i vertet me penisin e juaj gjigant. Une e gjeta produktin dhe e provova vet dhe sot jo vetem une por jan te gjitha femrat e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

JO NUK KA PENISA TE VOGEL NE KOSOVE

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Deshironi te beheni burr i vertet, ateher pse ju mos te beheni burre i vertet me penisin e juaj gjigant. Une e gjeta produktin dhe e provova vet dhe sot jo vetem une por jan te gjitha femrat e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BEHUNI BURR I VERTET ME PENISIN E jUAJ

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Deshironi te beheni burr i vertet, ateher pse ju mos te beheni burre i vertet me penisin e juaj gjigant. Une e gjeta produktin dhe e provova vet dhe sot jo vetem une por jan te gjitha femrat e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mbaje kurse te matematikes dhe mesim shtes per femijt e shkollave fillore

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Mbaj kurse te matematikes dhe mesim shtes ne qdo lende. Per femije te shkollave fillore ne shtepit e tyre . Qmimi 2 euro ora

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BURRI DUHET TA KET PENISIN E FUQISHEM

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Ckemi djema! Po jua them direkt - femrave i pelqen kur burrat kane nje penis te madh. Nuk ka dyshime! I dihet tanime se cfare eshte e rendesishme gjate seksit ndjesite, butesi, besimi, dhe gjera te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Anova Research

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Kërkojmë Intervistues telefonik që flasin gjuhën gjermane që kanë aftësi të mira komunikimi dhe kuptojnë metodologjitë e hulumtimit telefonik.| Përfitimet: -Kontratë pune konform...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Jul, 2018 tek Kërkoj Punëtor

REZULTATET E ARRITURA: 1. Rrit penisin deri ne 14.224 cm 2.. erixione te forta 3. Rezultati i pare ne javen e pare 4. Rritja e vellimit deri ne 69% 5.qendrushmeri ne sex 6. gjatesi,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mjeshter (Punetore)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Jul, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Kerkoj Mjeshter(punetore) Te jete njohes i knaufit,fasader...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkojm Kujdestare per Vajzen ton ne Zvicer

  | Zvicer, Zürich
Publikuar më 28 Jun, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Kerkojm nje Kujdestare per Vajzen ton kater vjeqare ne Zvicer ne Zürich. (( Te lajmrohen vetem ato qe kan drejt Udhtimi pa VIZA )) Mosha juaj 19-32, per me shum informata ju lutem na...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkojm Agjent/e Tregtar

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Jun, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Kompania Zviceriane LIBREX Group kerkon 20 agjent-e te shitjes per tere territorin e kosoves. Kushtet: Te jene ne moshen mbi 18 vjet Te kene te mbaruar shkollen e mesme Veture personale...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kërkoj punëtor Mekanik

  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 06 Jun, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Kërkoj punëtor mekanik i cili ka zanatin të përfunduar dhe ka përvojë pune. Për çdo informatë shtesë ju lutem kontaktoni ne numrin : 044/049 132 759 Puna do të jetë me orar të gjatë...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Call Agenten Gesucht

  | Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 03 Jun, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Zukunftsperspektive bei ALB-Telemarketing Top Verdienst für Call-Agenten Strom / Gas Du bist Profi im Verkauf von Strom-Gasverträgen und möchtest gutes Geld verdienen ? Ab sofort suchen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

ADMINISTRATORE (8)

  | Kosovë, Prizren
Publikuar më 04 Apr, 2018 tek Kërkoj Punëtor

KONKURS AGJENSIONI REKRUTUES PUNSOHU.EU SHPALL VEND TË LIRË PUNE NË POZITËN: ADMINISTRATORE (8) PËR FILIALET TONA NË QYTETIN E PRIZRENIT, GJILANIT, MITROVICËS DHE GJAKOVËS...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

ADMINISTRATORE (8)

  | Kosovë, Mitrovicë
Publikuar më 04 Apr, 2018 tek Kërkoj Punëtor

KONKURS AGJENSIONI REKRUTUES PUNSOHU.EU SHPALL VEND TË LIRË PUNE NË POZITËN: ADMINISTRATORE (8) PËR FILIALET TONA NË QYTETIN E PRIZRENIT, GJILANIT, MITROVICËS DHE GJAKOVËS...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

ADMINISTRATORE (8)

  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 04 Apr, 2018 tek Kërkoj Punëtor

KONKURS AGJENSIONI REKRUTUES PUNSOHU.EU SHPALL VEND TË LIRË PUNE NË POZITËN: ADMINISTRATORE (8) PËR FILIALET TONA NË QYTETIN E PRIZRENIT, GJILANIT, MITROVICËS DHE GJAKOVËS...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

ADMINISTRATORE (8)

  | Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 04 Apr, 2018 tek Kërkoj Punëtor

KONKURS AGJENSIONI REKRUTUES PUNSOHU.EU SHPALL VEND TË LIRË PUNE NË POZITËN: ADMINISTRATORE (8) PËR FILIALET TONA NË QYTETIN E PRIZRENIT, GJILANIT, MITROVICËS DHE GJAKOVËS...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kërkoi Frizere & Grimere

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Mar, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Hair&Make Up Studio në Prishtinë shpall të lira vendet për: * Frizere (flokë), *Grimere dhe *Punëtore për thonjë, për lokalin në Prishtinë, Lagjia Kalabria tek banesat e Arabve...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.050990 seconds to load. Memory usage: 6.04 M