Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Kerkojm puntor me pervoj pune per Fastfood dhe kafiteri.

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2017 tek Ushqim & Restorante

-Kerkojm Puntor : 2 Shankista per kafiteri. 2 Kamriera per FastFood 2 Skarista per FastFood. - Kushtet e punes duhet te jenë: pervoja e punes dhe mosha 24-35 vjet....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.040704 seconds to load. Memory usage: 5.56 M