Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet banesa - Prizren

Kosovë, Prizren
Publikuar më 25 Jun, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet banesa 77m2 afer UBT dhe INTEREX, Rr.Tirana, Prizren Ndodhet ne katin e dyte (objekti banesor posedon edhe ashensor) ka flete poseduese dhe dokumentacion te rregullt Banesa nuk eshte e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Agency home vip shetë Banes garsonjerk ne katin e parë

24,000.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 07 Jun, 2019 tek Banesa për shitje

AGENCY HOME VIP SHETË BANESEN (Garasonjerken) në katin e Parë . Shesim banes Garasonjerk 40 m2 Banesa ndodhët në katin e - 1 - Banesa eshtë Te qerdhja e femive te fakullteti i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.056344 seconds to load. Memory usage: 5.79 M