Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar Gjiri i Lalzit.

215,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 31 Jul, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa 110m2 Prishtine

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 May, 2019 tek Banesa për shitje

banesa gjendet ne prishtin lagjja e muhaxherve 110metra katror posedon sallon me kuzhin 3 dhoma gjumi 1banjo shpajz 2 terasa ne katin e 5 Perkthehet me noter 044313694

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

75,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë. Banesa gjendët në katin e 10-të, ka 107 m² me qmim total 75,000 € dmth 700 €/m². Ka pamje nga qyteti, spitali, eulexi,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

165,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store. Shumë e përshtatshme për banim dhe për biznes. Banesa është e mobiluar dhe posedon: •120 m² bashk me ballkona, •Kati 1, •Sallon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

300,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra. Banesa është ndërtim I vjetër dhe është në katin përdhesë, komplet ndërtesa është 3 katëshe e lartë, ka 140 m²...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Apartamenti 114.90 m2 në zemër të Preshevës

Preshevë
Publikuar më 09 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet banesa, te ESA Center, në zemër të Preshevës. Banesa është në katin e 2 dhe ka hapësirë prej 114.90 m2. Çmimi është shumë i volitshëm. Për më shumë informata mund të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa 91m² Afer Maxi 24h Rruga B

95,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet banesa + garazhe dhe podrum te Rruga B afer maxi 24h. Banesa është e re (ndertim i ri) dhe e mobiluar me mobile te reja. Gjendet ne katin e trete. Ka kete renditje: Sallon me kuzhine...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.063593 seconds to load. Memory usage: 6.04 M