Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Ndertimtari

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Sep, 2019 tek Kërkoj Punë

Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht glet suvatim knauf ngjyra etj MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.055949 seconds to load. Memory usage: 5.83 M