Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Mjekë dhe Infermiere (Suedi

5,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Feb, 2019 tek Shëndet & Mjekësi

) Suedia ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Mjekë dhe Infermiere. Paga është rreth 3,000€. Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Sektori i Mjekësisë (Zvicër)

5,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Feb, 2019 tek Shëndet & Mjekësi

Zvicra kërkon puntorë, një nga sektori qe po kërkohet është sektori i mjekësisë Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.062485 seconds to load. Memory usage: 5.76 M