Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Hotelieri (Austri)

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Mar, 2019 tek Ndërtimtari

Austria ka nevojë për puntorë, sektori qe po kërkohet është sektori i Hotelierise. Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shesim Skele - RINGER

25.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Feb, 2019 tek Ndërtimtari

Ofrojme shitjen e Skeleve te reja. Skelet jane prodhim I Kompanise Austriake RINGER KG dhe te sapoardhura ne Kosove. Sasia 4000 m² (ne dispozicion) Kontakti +383 43 508 111

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Punëtor i ndërtimtarisë

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Feb, 2019 tek Ndërtimtari

Zvicra kërkon puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Punëtor i ndërtimtarisë Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.062591 seconds to load. Memory usage: 5.80 M