Ndrysho kërkimin tuaj
18 shpallje
FOTOGRAFI
SHITEN MOBILET PER SALLON

SHITEN DY-2 DHE DY-1 SE BASHKU ME TAVOLIn NE GJENDJE TE RREGULLT...

çmimi  300€

Publikuar më Nov 27, 2021
Shiten shtratat

Shiten 2 shtreter me dimensione 200X90cm. Shtreterit jane shume pak te perdorur (3 muaj)

çmimi  100€

Publikuar më Nov 26, 2021
Kuzhin

Shes kuzhinen

çmimi  250€

Publikuar më Nov 19, 2021
URGJENT SHITET SHTARI

SHITET SHTRATI NE GJENDJE TE RREGULLT

çmimi  70€

Publikuar më Nov 12, 2021
Jogi

Shitet jogi ortoped 1.80×2.0 cm i pa përdorur dmth i ri sungjer gjysum i presum me trashësi 18 cm pjesa e...

çmimi  70€

Publikuar më Nov 07, 2021
Per Oborr

Ulse per ballkon oborr me ulset eveta plus jastek dekorues

çmimi  175€

Publikuar më Oct 22, 2021
SHITET SHTRATI PER FEMIJE

SHITET SHTRATI PER FEMIJE 70 EURO

çmimi  70€

Publikuar më Oct 09, 2021
Shes Tavolin te zez

shes tavoilin te zez ne gjendje te mir ka xam rezistente ndaj nxehtesis 70x128

çmimi  70€

Publikuar më Oct 01, 2021
shes tavolin te drurit urgjent

shes tavolin te drurit ne gjendje te mir

çmimi  20€

Publikuar më Oct 01, 2021
shtretër për fëmijë

shesim shtretër për fëmijë me formë auto. gjindemi në gjilan.më saktësisht km i 4_tërt gjilan -ferizaj....


Publikuar më Sep 03, 2021
VAKUM PRES

Prodhojm vakum pres per plastifikimin e mediapanit. Mbi qindra sosh te shitura anemban Kosoves e me gjere....

çmimi  4000€

Publikuar më Aug 08, 2021
Dollap, komod me pasqyre dhe 2 komodina te vogla

Shitet dollapi i rrobave me 3 dyer, bashke me komoden me pasqyre dhe 2 komodina te vogla. Cmimi i...


Publikuar më Jun 13, 2021
Shitet Kuzhina

Shitet Kuzhina ngjyre bezhe e hapur, me kuzhinen bashke vijne shporeti dhe aspiratori. Cmimi i diskutueshem


Publikuar më Jun 13, 2021
Shes mobilje dhome

Shes mobilje ne gjendje te mire

çmimi  150€

Publikuar më Jun 12, 2021
Shes 2 tavolina te drurit

Jane ne gjendje te mire.I shes dy tavolina 100€

çmimi  100€

Publikuar më Jun 12, 2021
Shes mobilje dhome

Jane ne gjendje te mire.

çmimi  200€

Publikuar më Jun 12, 2021
Komoda

Shiten 3 komodina ngjyre bezhe e hapur, 1 e madhe dhe 2 po me te vogla. 100€, cmimi i diskutueshem

çmimi  100€

Publikuar më Jun 07, 2021
Kauqa 3+3+2+1

Shiten kauqa ngjyre bezhe e hapur 3+3+2+1, kauqat hapen per fjetje, ju hiqen mbeshtjellset dhe mund te...

çmimi  600€

Publikuar më Jun 07, 2021