Ndrysho kërkimin tuaj
2 shpallje
FOTOGRAFI
Banesa me qera 'SEZONALE'

Jepet me qera apartament "sezonal". Strehimi përfshin: Sallon dhe kuzhine 2. Dhoma e gjumit 1 Banjo...


Publikuar më Jul 12, 2024
Banesa me qera 'SEZONALE'

Leshohet banesa me qera "Sezonale" Banesa perfshine: Dhome e ndenjes dhe kuzhine 2.Dhome gjumi 1...


Publikuar më Jul 12, 2024