Ndrysho kërkimin tuaj
8 shpallje
FOTOGRAFI
Banesa me qera 'SEZONALE'

Jepet me qera apartament "sezonal". Strehimi përfshin: Sallon dhe kuzhine 2. Dhoma e gjumit 1 Banjo...


Publikuar më Jul 12, 2024
Banesa me qera 'SEZONALE'

Leshohet banesa me qera "Sezonale" Banesa perfshine: Dhome e ndenjes dhe kuzhine 2.Dhome gjumi 1...


Publikuar më Jul 12, 2024
Banesa me qera 'SEZONALE'

Leshohet banesa me qera "Sezonale" Banesa perfshine: Dhome e ndenjes dhe kuzhine 1.Dhome gjumi 1...


Publikuar më Jul 12, 2024
leshohet me qira banesa ne ulpiane

leshohet banesa me qira ne ulpiane tek banesat me tulla te bardha ne ulpiane (ish banesat e u...

çmimi  200€

Publikuar më Jun 21, 2024
Leshohet banesa me qera

Ofrohet për qira një banesë e mrekullueshme me një dhomë gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe tarracë. Banesa...

çmimi  320€

Publikuar më Jun 01, 2024
Leshohet banesa me qera

Ofrohet për qira një banesë e mrekullueshme me një dhomë gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe tarracë. Banesa...

çmimi  320€

Publikuar më Jun 01, 2024
Prodajem stan u Pristini naselje suncani breg 55+48m2

Opis: Prodaje se stan u Pristini KOJI SE VISE GODINA UNAZAT IZDAJE POD KIRIJU na Suncanom bregu, blok 5,...

çmimi  56000€

Publikuar më May 05, 2024
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me qira te qafa eshte 50 m2 eshte e pershtatshme : per banim dhe zyre.Eshte ne katin e 2...


Publikuar më Apr 07, 2024