Ndrysho kërkimin tuaj
273 shpallje
FOTOGRAFI
Dibrani Transport nga Evropa per Kosovë dhe anasjelltas

Transport ekspres i mallrave eksportuese nga Kosova për gjermani Holande,Belgjike France dhe...


Publikuar më Oct 28, 2021
Detektiv Privat

Hetuesit dhe Detektivët tanë privatë, janë ndër udhëheqësit në fushën e hetimit. Duke ofruar një gamë të...


Publikuar më Oct 26, 2021
Banese me qera/Mbrapa AAKs/Ulpiane- Prishtine

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne lagjen ulpiana ne Prishtine. Banesa ka dy dhoma, gjendet ne katin e...

çmimi  220€

Publikuar më Oct 26, 2021
Hetues Privat

Detective A G, është një ekip e Hetuesve Privat, profesionistë me shumë vjet përvojë hetimore të...


Publikuar më Oct 25, 2021
Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte dy-dhomshe posedon...

çmimi  180€

Publikuar më Oct 24, 2021
Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III

Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III Blloku 5/1 Nr.12. banesat e himta, afer...

çmimi  34000€

Publikuar më Oct 24, 2021
Banesa ne shitje

Me 6 tipe të ndryshme të banesave, Premium Construction Group iu ofron një mundësi të madhe zgjedhjeje për...

çmimi  1€

Publikuar më Oct 24, 2021
Shpojs Grass

Shitet shpojsa Grass per mobileri


Publikuar më Oct 23, 2021
Banes me qera

Jap banes me qera ne dardani te banesat e kalterta afer meridianit afer parkut Banesa osht e pershtatshme...

çmimi  200€

Publikuar më Oct 23, 2021
Banesa ne shitje bregu i djellit 55m2+48m2 Prishtine!

Përshkrim: STAN NIJE UZURPIRAN,ZA KUPCA SLOBODAN ZA 24h! Prodaje se stan u Pristini KOJI SE VISE GODINA...

çmimi  48000€

Publikuar më Oct 22, 2021
Per Oborr

Ulse per ballkon oborr me ulset eveta plus jastek dekorues

çmimi  175€

Publikuar më Oct 22, 2021
Shitet

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 200m² te Medresa në Prishtinë. Shtëpia gjindet në rrugën “Bajram Bahtiri”,...


Publikuar më Oct 21, 2021
Banese me qera/Mbrapa AAKs/Ulpiane

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. banesa gjendet ne katin e trete dhe eshte e gatshme per banim si per...

çmimi  220€

Publikuar më Oct 17, 2021
Shpallje e pavlefshme

Jam Rigon Hoxha dhe jam student i Kolegjit Biznesi ne Prishtine, viti 4 drejtimi juridik i pergjithshem. Me...


Publikuar më Oct 16, 2021
5 ari tokë

Shes 5 ari tokë ne Ferizaj rruga varosh,it tek berisha petroll Posédon ujin rrymën kanalizimin qmimi 55000...

çmimi  55£

Publikuar më Oct 16, 2021
Transport nga Kosova prodhimet bio speca ,domate,trangulj ,laker etj nga Dibrani -Transport

Transport nga Kosova prodhimet bio speca ,domate,trangulj ,laker etj nga Dibrani -Transport Informim...

çmimi  2€

Publikuar më Oct 15, 2021
- Lëshoj me qera banesën njëdhomëshe në Ulpiana

- Lëshoj me qera banesën njëdhomëshe në Ulpiana kati dytë e mobiluar, me nxehje qendrore çmimi 200 E tel...

çmimi  200€

Publikuar më Oct 15, 2021
Transport Dibrani Kosovë Gjermani

Dibrani Transport nga Gjermania dhe Evropa për Kosovë dhe anasjelltas kontakt dhe Adresat Kontakti ...


Publikuar më Oct 15, 2021
Dibrani Trasport nga Belgjika për Kosovë

Dibrani Transport nga Gjermania dhe Evropa për Kosovë dhe anasjelltas Kontakti  Kontaktoni me stafin e...


Publikuar më Oct 15, 2021
Banesa ne shitje bregu i djellit 55m2+48m2 Prishtine!

Përshkrim: STAN NIJE UZURPIRAN,ZA KUPCA SLOBODAN ZA 24h! Prodaje se stan u Pristini KOJI SE VISE GODINA...

çmimi  48000€

Publikuar më Oct 13, 2021
Kerkoj puntore

Kerkoj 2 puntore ne furre buke per shitje orari I punes 8 ore. Paga sipas marrveshjes. Bregu I Diellit...


Publikuar më Oct 13, 2021
Ofroj mundesi punesimi

Ofroj mundesi punesimi per mesimëdhënës dhe akademik ne gjithe teritorin e Kosoves.


Publikuar më Oct 13, 2021

Përshëndetje të nderuar Klientë!


Publikuar më Oct 11, 2021
Lokal në shitje, mu në hyrjen kryesore të Banesës.

Përshëndetje të nderuar Klientë!


Publikuar më Oct 11, 2021
Jepet me qera

Leshohet Banesa me qera ne ULPIANE Te fontana Kati 3 Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :...

çmimi  2€

Publikuar më Oct 11, 2021
SHITET SHTRATI PER FEMIJE

SHITET SHTRATI PER FEMIJE 70 EURO

çmimi  70€

Publikuar më Oct 09, 2021