Ndrysho kërkimin tuaj
3 shpallje
FOTOGRAFI
Toka be shtje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 83 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më May 20, 2024
truell

shes truellin ne fsh vresht e vushtrris ne siperfaqje prej 6.04 ari truelli asht me dokumente te rregullta...


Publikuar më Feb 19, 2024
Shitet trualli

Shes truallin 55 ari ne fshatin koliq ne rrugen ibush beka afer trafos se rrymes eshte me dokumente te...

çmimi  3500€

Publikuar më Dec 18, 2023